Ziņas

Kriminālziņas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 56 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 6 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 14 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 14 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 7 ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi vadītāji. Noformēti 81 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 35 bija par ātruma pārsniegšanu.

19.februārī reģistrēta informācija, ka 18.februārī ap pulksten 10:00 Alūksnes novadā, Alūksnē, Tirgotāju ielā, pēc sākotnējās informācijas, nenoskaidrota persona iemeta ar nazi pa 1966.gadā dzimušas sievietes piederošu automašīnu “BMW”, izsitot kreisās puses priekšējo durvju stiklu. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, policija noskaidro notikušā apstākļus.

19.februārī, pulksten 18:10 Limbažu novadā, Skultes pagastā, pa vietējas nozīmes ceļu, 1982.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen Golf” nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Izbraucot policijas norīkojumam, noskaidrojās, ka vīrietis pie spēkrata stūres sēdies alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 2,99 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.