Ziņas

Kriminālziņas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 85 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 15 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 19 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 20 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 12 ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi vadītāji. Noformēti 78 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 24 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

21.augustā, pulksten 07:40, Burtnieku novadā, Valmieras pagastā, autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža 73.kilometrā, 1959.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “AUDI”, izraisīja sadursmi ar 1969.gadā dzimuša vīrieša vadīto “MAN”. Ceļu satiksmes negadījuma cietušo nav, bojātas automašīnas.

Saņemta informācija, ka laika posmā no 20.08.-21.08.2018., pulksten 10:00, Valkas novadā, Valkas pagastā, izņemot loga rūti, notikusi ielaušanās mājā un tās apzagšana. Policija noskaidro apstākļus un materiālos zaudējumus. Uzsākts kriminālprocess.