Ziņas

Kriminālziņas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē

 

Aizvadītā diennaktī  Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par:

  • 73 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums;
  • 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu: 2 zādzības no tirdzniecības vietām, 1 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums;
  • 15 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību;
  • 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību;
  • 12 ceļu satiksmes negadījumiem: negadījumos nav cietuši  cilvēki;
  • 3 gadījumiem, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā;
  • 43 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par ātruma pārsniegšanu;
  • 91 administratīvā pārkāpuma protokols sastādīts par dažādiem pārkāpumiem.

Plašāk par konkrētiem notikumiem Vidzemē aizvadītajā diennaktī informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

13.jūnijā ap pulksten 17 Limbažos, Ciema ielā, pagaidām nenoskaidrota īpašnieka suns sakodis 1949.gadā dzimušu vīrieti, kuram sniegta medicīniskā palīdzība. Policija noskaidro apstākļus.

13.jūnijā ap pulksten 19:30 Limbažu novada Skultes pagastā, Vārzās, Ziemeļu ielā, pagaidām nenoskaidrota īpašnieka suns sakoda 1972.gadā dzimušu vīrieti, kurš bija nepieciešama mediķu palīdzība. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

13.jūnijā ap pulksten 7:50 Alūksnē, Pilsētas bulvārī, konstatēts, ka notikusi zādzība no kāda neaizslēgta dzīvokļa, kur nozagts mobilais telefons Nokia un pārtikas produkti, kas atradās ledusskapī. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

13.jūnijā saņemta informācija, ka laika posmā no 10.jūnija līdz 13.jūnija rītam Amatas novada Skujenes pagastā, Sērmūkšos, konstatēta zādzība no veikala. Zādzība izdarīta, atlaužot veikala ieejas durvis, un nozagts alkohols. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

13.jūnijā saņemta informācija par zādzību no kādas dārza mājas Alūksnes novada Alsviķu pagastā, kur, atlaužot durvis, iekļūts telpās un nozagts trimmeris Husqvarna un virtuves iekārta. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

13.jūnijā saņemta informācija par kādu sievieti, kura traumas guvusi konflikta laikā, kas noticis 12.jūnijā Beverīnas novada Kauguru pagastā. Noskaidrots, ka konflikts izcēlies starp 1943.gadā dzimušu un 1966.gadā dzimušu sievieti, kā rezultātā 1943.gadā dzimušajai sievietei nodarīti miesas bojājumi un sabojātas brilles. Policija noskaidro notikušā apstākļi.

13.jūnijā pulksten 19:30 Limbažu novada Skultes pagastā, autoceļa Bedrīši – Stienes stacija – Vidriži 4.kilometrā, pieķerta iereibusi automašīnas Opel Astra Caravan vadītāja. 1994.gadā dzimusī sieviete automašīnu vadīja, esot 2,31 promiles reibumā, turklāt bez tiesībām vadīt transportlīdzekli. Par šo pārkāpumu policijā sākts kriminālprocess.

13.jūnijā ap pulksten 21:30 Smiltenes novada Bilskas pagastā, Mēros, pieķerts iereibis automašīnas Mazda 323 vadītājs. 1988.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 1,19 promiļu reibumā un bez tiesībām vadīt transportlīdzekli. Policijā par šo pārkāpumu sākts kriminālprocess.