Ziņas

Kriminālziņas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 65 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 6 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 13 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 15 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 9 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi vadītāji. Noformēti 110 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 46 bija par ātruma pārsniegšanu.

26.martā, pulksten 07:30 saņemta informācija, ka Valmierā, no kādas mājas nozagts izkārts Latvijas Valsts karogs. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un policija noskaidro notikušā apstākļus.

26.martā, pulksten 20:57 Limbažu novadā, Katvaru pagastā, autoceļa Limbaži – Aloja 9 kilometrā, 1986.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Audi”, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 3,38 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

26.martā, pulksten 21:00 Madonas novadā, Madonā, pa Ezera ielu, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu “Nissan”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca 1973.gadā dzimušam gājējam, pēc tam iebraucot apgaismes stabā. Personas pameta notikuma vietu, neziņojot par negadījumu likuma noteiktajā kārtībā. Pateicoties policijas norīkojuma operatīvajām darbībām, tika aizturētas divas aizdomās turamās personas – 1981.gadā dzimis vīrietis un 1979.gadā dzimis vīrietis. Abi vīrieši jau iepriekš nonākuši policijas redzes lokā. Ceļu satiksmes negadījumā cieta gājējs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.