Ziņas

Kriminālziņas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 59 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 8 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 18 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 15 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens vadītājs. Noformēti 103 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 40 bija par ātruma pārsniegšanu.

Laika posmā no 4.marta pulksten 15:00 līdz 7.marta pulksten 12:00 Limbažu novadā, Limbažos, kādā garāžu kooperatīvā, četrām garāžu durvīm sabojātas slēdzenes. Pagaidām, nav saņemta informācija par zādzībām. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un policija noskaidro notikušā apstākļus.

7.martā, pulksten 08:50 Valmierā, Rīgas ielā, 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Opel”, neievēroja distanci ar priekšā braucošo automašīnu “Chrysler”, kuru vadīja 1977.gadā dzimis vīrietis. Trieciena rezultātā automašīna “Chrysler” iebrauca ceļa norobežojošās margās, tās bojājot. Ceļu satiksmes negadījumā netika saņemta informācija par cietušajiem. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.