Ziņas

Kriminālziņas

Valsts policija uz aizdomu pamata par sievietes saduršanu aiztur vīrieti

Šā gada maijā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa amatpersonas aizdomās par sevišķi smagu miesas bojājumu nodarīšanu aizturēja 1982.gadā dzimušu vīrieti.

Piektdien, 24. maijā, ap pulksten 20:30 VP VRP Valkas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Smiltenes novadu, Blomes pagastu, kur kādā īpašumā atrodas sadurta sieviete un viņas radinieks. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka starp cietušo sievieti un viņas vīru izcēlies sadzīves rakstura konflikts, kā rezultātā vīrs sievai nodarījis smagus miesas bojājumus. Sievietei konstatētas vairākas durtas un grieztas brūces, un viņa nogādāta medicīnas iestādēm, savukārt sievietes radiniekam grieztas brūces rokā.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par miesas bojājumu nodarīšanu, kas pārkvalificēts par slepkavības mēģinājumu un uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu ir aizturēts 1982.gadā dzimis vīrietis. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.