Ziņas

Sabiedrība

Valmieru darba vizītē apmeklēs Moldovas vēstnieks Latvijā

Šodien Valmieru apmeklēs Moldovas vēstnieks Latvijā Jeudžens Revenko, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Dienas pirmajā pusē vēstnieks viesosies Valmieras pilsētas pašvaldībā, lai iepazītos ar Valmieras pilsētu un tās attīstības plāniem, ekonomiskajiem un demogrāfiskajiem rādītājiem, realizētajiem un plānotajiem projektiem, sasniegto kultūrā, sportā un uzņēmējdarbībā, kā arī lai pārrunātu potenciālās sadarbības iespējas ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku (“Valmierai un Vidzemei”) un domes priekšsēdētāja vietnieku Ričardu Gailumu (“Valmierai un Vidzemei”).

Pēc Valmieras pilsētas pašvaldības apmeklējuma vēstnieks dosies uz Vidzemes Augstskolu, kur tiksies ar Vidzemes Augstskolas rektoru Gati Krūmiņu, lai apspriestu izglītības aktualitātes Valmierā un turpmākās savstarpējās sadarbības iespējas. Tāpat plānots, ka vēstnieks viesosies arī Valmieras muzejā, kur dosies nelielā ekskursijā un tiksies ar Valmieras muzeja direktori Ivetu Blūmu, gūstot nelielu ieskatu Valmieras vēsturē.

Lai izzinātu Valmieras uzņēmējdarbības vidi, vizītes izskaņā vēstnieks apmeklēs AS “Valmieras piens”, kur tiksies ar AS “Valmieras piens” valdes priekšsēdētāju Māri Ceru, kā arī ekskursijas laikā iepazīsies ar produktu ražošanas procesu.

Mediju pārstāvji interesējošos jautājumus ar Moldovas vēstnieku Latvijā varēs pārrunāt no plkst.12.30 līdz 12.45 Valmieras muzejā.