Ziņas

Sabiedrība

Valmiermuižas klētī Burtnieku novada iedzīvotāji tiksies neformālās sarunās

Šodien no plkst.18 līdz 20 Valmiermuižas klētī līdzās alus darītavai Burtnieku novada iedzīvotāji aicināti piedalīties neformālās sarunās, kuru laikā vietējie iedzīvotāji varēs dalīties ar savu skatījumu par to, kā saredz savu pagastu un tā tālāko attīstību.

Tikšanās būs iespēja gan atrast domubiedrus savu ideju īstenošanai, gan uzzināt, ko vēlas īstenot citi pagasta iedzīvotāji.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras novada fonda sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Boša, nākamā tikšanās notiks 15.jūnijā no plkst.18 līdz 20 Rencēnu kultūras namā, 16.jūnijā no plkst.17 līdz 19.30 – Matīšu kultūras namā, 16.jūnijā no plkst.20 līdz 21.30 – Vecātes kultūras namā, savukārt Burtnieku multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā – 27.jūnijā no plkst.18.30 līdz 20.30.

29.jūnijā plkst.18 pagasta pārstāvji būs gaidīti Burtnieku novada kopīgajā apspriedē, kas notiks Burtnieku Multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā.

Līdzīgi pagājušajā gadā tikās Mazsalacas novada iedzīvotāji, kuri kopīgi atrada daudz lietu, ar kurām novadam lepoties, un radīja dažādas idejas. Daļa no šīm idejām jau ir saņēmušas atbalstu fonda projektu konkursā, piemēram, šobrīd top neformāls jauniešu centrs, bet vasarā notiks dažādi dabas izziņas pasākumi ģimenēm.

Pateicoties “ViabilityNet” programmai, sarunu organizē Valmieras novada fonds sadarbībā ar Burtnieku novada pašvaldību. Fonds jau vairāk nekā desmit gadus ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot idejas. Līdz šim fonds atbalstījis 195 projektus par 145 000 eiro Vidzemē, galvenokārt Valmierā un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadā.