Ziņas

Izklaide

Valmiermuižā notiks ziemas saulgriežu svinības un tirdziņš

20.decembrī no plkst.10 līdz 14 pie “Valmiermuižas alus” darītavas notiks šī gada noslēdzošais lauku labumu tirdziņš “Ar gardu muti Valmiermuižā”, radošās darbnīcas un mielošanās, aģentūru LETA informēja Valmiermuižas Kultūras biedrības vadītāja Zane Kaķe.

Lai svētku mielasts izdotos bagātīgs, tirdziņā būs iespēja iegādāties kūpinātas zivis, ievārījumus, dzirkstošos vīnus, bet saldumu kārotājiem būs sarūpēti dažādi sēkliņu našķi un piparkūkas. Kā jau ierasts, tirdziņā būs iespējams iegādāties arī mājās ceptu maizi, gaļas kūpinājumus un svaigos sierus. Savukārt, lai tirdziņa apmeklētāji vēl pagūtu sarūpēt svētku dāvanas saviem mīļajiem, amatnieki būs sarūpējuši skaistus darinājumus, kas rotāti īpaši šiem svētkiem.

Savukārt plkst.19 notiks tradīciju vakars kopā ar postfolkloras grupu “Rikši”. Grupa izpildīs dažādas latviešu un latgaliešu tradicionālās dziesmas postfolkloras apdarē. Grupa savas pastāvēšanas laikā ir uzstājusies Lietuvā, Krievijā, Francijā, kā arī piedalījusies XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un deju svētkos, un nu jau trešo reizi viesosies arī Valmiermuižā.

Tirdziņā ieeja bez maksas, savukārt biļetes uz vakara koncertu var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un Valmiermuižas tirgotavā pie alus darītavas.

LETA