Ziņas

Sabiedrība

Valmieras veselības centrs šogad turpinās sniegt apmaksātas bērnu neirologa konsultācijas

SIA “Valmieras veselības centrs” šogad turpinās sniegt valsts apmaksātas neirologa konsultācijas bērniem, aģentūru LETA informēja centra vadītāja Inese Zeitmane.

Centrs ir vienīgā veselības aprūpes iestāde Vidzemē, kas nodrošina valsts apmaksātas bērnu neirologa konsultācijas. Zeitmane norādīja, ka centrs pagarinājis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu (NVD) par pakalpojuma sniegšanu, saglabājot valsts pasūtījumu pilnā apmērā.

“Pretēji iepriekš izskanējušai maldinošai informācijai, mēs esam pagarinājuši līgumu ar Nacionālo veselības dienestu un arī šogad “Valmieras veselības centrs” turpinās nodrošināt bērnu neirologa konsultācijas par valsts līdzekļiem,” uzsvēra centra vadītāja.

Turklāt, ņemot vērā iedzīvotāju vajadzības, centrs šogad palielinājis praktizējošo neirologu skaitu, tādējādi veicinot šī pakalpojuma pieejamību novada iedzīvotājiem. Neirologa konsultācijas pieejamas arī pieaugušajiem. Šobrīd pieraksts februārim faktiski ir pilns, un centrs turpina pieņemt pierakstus uz februāra beigām un uz martu.

LETA