Ziņas

Sabiedrība

“Valmieras ūdens” sāk jauno apakšzemes komunikāciju būvniecības sezonu

SIA “Valmieras ūdens” sākusi jauno apakšzemes komunikāciju būvniecības sezonu ar centralizētās kanalizācijas tīkla paplašināšanas darbiem Jāņa Ziemeļnieka ielā, Valmierā.

Šis būvobjekts ir pirmais, kas sākts saskaņā ar 2015.gada investīciju plānu, aģentūru LETA informēja SIA “Valmieras ūdens” sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Kraukle.

Objektā Jāņa Ziemeļnieka ielā paredzēts veikt vairāk nekā 20 metru kanalizācijas tīklu izbūvi, lai izveidotu klientiem pieslēguma vietas centralizētajām komunikācijām. Kopumā plānots šosezon izbūvēt un rekonstruēt 789 metrus kanalizācijas tīklu un 1067 metrus ūdensvada tīklu. No tiem pašu spēkiem plānots veikt attiecīgi 628 un 857 metru apakšzemes komunikāciju izbūvi, bet pārējā darbu apjoma nodrošināšanai plānots izmantot ārpakalpojumu.

Vērienīgākie ūdensvada rekonstrukcijas un izbūves darbi paredzēti Jumaras ielā no morga ēkas līdz V.Baloža ielai, Vaidavas ielā no Ausekļa ielas līdz Siguldas ielai, kā arī V.Baloža ielā no Jāņparka ielas līdz Siguldas ielai. Savukārt kanalizācijas rekonstrukcija un izbūve notiks Cempu ielā, Cēsu ielas posmā no Mūrmuižas kolektora līdz Kauguru ielai, kā arī R.Gredzena ielā.

Vēl paralēli turpināsies projekta “Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu rekonstrukcija un paplašināšana Valmieras pilsētā. II kārta”. Šosezon tiks realizēts arī projekts “Siltumtrases rekonstrukcija Rubenes ielas posmā no J.Endzelīna līdz Raiņa ielai, Valmierā”, kuram piesaistīts Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējums. Tā laikā tiks rekonstruēta siltumtrase 325 metru apmērā. Papildus paredzēts arī veikt virszemes siltumtrases izolācijas atjaunošanu.

LETA