Ziņas

Sabiedrība

“Valmieras ūdens” aicina interesentus klātienē iepazīt pilsētas ūdenssaimniecības ikdienas darbu

Atzīmējot Pasaules ūdens dienu, sestdien, 19.martā, SIA “Valmieras ūdens” aicina interesentus klātienē iepazīt pilsētas ūdenssaimniecības ļaudis un viņu darbu, kas ik dienu nodrošina pilsētas iedzīvotājiem kvalitatīvu dzeramo ūdeni un videi draudzīgi attīra notekūdeņus.

Kā aģentūru LETA informēja SIA “Valmieras ūdens” sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Kraukle, starptautiskā ūdens diena tradicionāli tiek atzīmēta 22.martā jau kopš 1993.gada, un šoreiz galvenā tēma ir “Ūdens un darbs” ar mērķi pievērst uzmanību tiem, kuru ikdienas nodarbošanās saistīta ar ūdeni, tā piegādi un izmantošanu. Tāpēc Valmieras pilsētas iedzīvotājiem un viesiem sagādāta iespēja klātienē apskatīt ūdenssaimniecības ikdienas darbu, sākot no dzeramā ūdens ieguves līdz notekūdeņu attīrīšanas pēdējam posmam.

SIA “Valmieras ūdens” galvenajā ēkā, Rūpniecības ielā 50, sagaidīs Klientu un Attīstības daļu speciālisti, kuri informēs par pakalpojumu klāstu, pieslēgumu iespējām maģistrālajiem tīkliem, kā arī atbildēs uz citiem apmeklētāju interesējošajiem jautājumiem. Ūdens sagatavošanas stacijā būs iespēja uzzināt visu par dzeramo ūdeni – tā ieguvi, piegādi līdz mājokļiem, kā arī kvalitātes rādītājiem un testēšanas iespējām. Savukārt bioloģiskajās notekūdeņu attīrīšanas iekārtās sagaidīs zinoši speciālisti, kuri izklāstīs par piesārņojuma likvidēšanas iespējām, lai no pilsētas saņemtos notekūdeņus attīrītu un varētu novadīt uz upi Gauju.

Visas ekskursijas SIA “Valmieras ūdens” objektos būs bez maksas.