Ziņas

Izklaide

Valmieras teātrī notiks pirmizrāde “Balle būs”

19.decembrī Valmieras Drāmas teātrī pirmizrādi piedzīvos muzikāla un dejiska izrāde “Balle būs”, ko pēc Laura Gundara scenārija veido režisors un scenogrāfs Reinis Suhanovs.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras Drāmas teātra Literārās daļas vadītāja Edīte Tišheizere, iestudējums sekos četrpadsmit cilvēku dzīvesstāstiem dažādos laikos, bet vienojošais elements būs deju zāle “Apollo”, kura tāpat mainīsies notikumiem līdzi. Katrā no laika periodiem ir savi ritmi un tam brīdim visjaunākās dejas, modernākie kostīmi, katrā ballītē cilvēki dziedās to, kas tikko nācis modē vai kļuvis par tradīciju.

Izrādē četrpadsmit cilvēku dzīvesstāstus izspēlēs Rūta Dišlere, Dace Everss, Rihards Jakovels, Januss Johansons, Ilze Lieckalniņa, Oskars Morozovs, Kārlis Neimanis, Ilze Pukinska, Inese Ramute, Rihards Rudāks, Inga Apine, Arnolds Osis, Jānis Znotiņš, Linda Mīļā. Iestudējumā piedalīsies arī mūziķi Oskars Siliņš (vijole), Mārtiņš Roziņš (akordeons, klavieres, saksofons, ģitāra), Raivo Ozols (bass) un Emīls Zilberts (sitamie instrumenti, klavieres), kurš ir arī izrādes muzikālais vadītājs, komponists un aranžētājs. Izrādes plastisko partitūru radījusi horeogrāfe Inga Raudinga, kostīmu māksliniece ir Anna Heinrihsone.

LETA