Ziņas

Izklaide

Valmieras teātra skatītāji par Gada izrādi atzinuši “Meistaru un Margaritu”

Valmieras teātra skatītāji balsojumā par 2015./2016.gada sezonas Gada izrādi atzinuši Mihaila Bulgakova “Meistaru un Margaritu” Indras Rogas režijā, aģentūru LETA informēja Valmieras teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Ceriņa.

30.decembrī Valmieras drāmas teātrī pēc svētku koncertprogrammas “Versijas. Vecgada koncerts” notika teātra balvu pasniegšanas ceremonija, kurā godināja pagājušās sezonas labākos māksliniekus un simpātiju balvas “Skatītāju balss” uzvarētājus.

Skatītāju balsojumā balvas tika pasniegtas 5 nominācijās. Labākās aktrises balvu ar pārliecinošu balsu vairākumu saņēma Elīna Vāne par Margaritas lomu izrādē “Meistars un Margarita” un Sofjas lomu izrādē “Zikovi”, bet par labāko aktrisi otrā plāna lomā skatītāji atzina Ievu Puķi par Gellas lomu izrādē “Meistars un Margarita”.

Nominācijā “Gada aktieris pirmā plāna lomā” jau ceturto gadu pēc kārtas uzvarējis Mārtiņš Meiers par lomu izrādē “Bērns vārdā Rainis”. Viņš saņēma balvu arī kā “Gada aktieris otrā plāna lomā” par Korovjeva lomu izrādē “Meistars un Margarita”.

Šogad balsojumā piedalījušies vairāk nekā 1 500 skatītāju.

Savukārt Valmieras teātra iekšējā balsojumā, nenodalot pirmā un otrā plāna lomas, par pagājušās sezonas labākajām aktrisēm atzītas Inese Pudža un Elīna Vāne, bet labāko aktieru balvu saņēma Mārtiņš Liepa un Mārtiņš Meiers. Gada tehniskā darbinieka balvu saņēma friziere Sarmīte Beriņa.