Ziņas

Izklaide

Valmieras svētku laikā izcīnīs draudzības kausu suņu daudzcīņā

Valmieras pilsētas svētku laikā, 13.augustā no plkst.11 līdz 14, Valmieras 5.vidusskolas sporta laukumā tiks izcīnīts draudzības kauss nacionālajā suņu daudzcīņā.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare, sacensības tiek rīkotas ar mērķi popularizēt suņkopības sportu, iepazīstināt iedzīvotājus ar šāda veida nodarbībām, noteikt spēcīgākos sportistus Latvijas mērogā, veicināt suņu audzētāju pieredzes apmaiņu, veidot suņkopības biedru kopības sajūtu un popularizēt suņkopības sportu kā veselīgu dzīvesveidu.

Draudzības sacensību programmā paredzēta suņa piesaukšana, šķēršļu joslas pievarēšana un cilvēku aizturēšana, pārvarot šķēršļu joslu. Sacensībās aicināti piedalīties sportisti no jebkura suņkopības kluba vai biedrības, arī suņa šķirnes ierobežojums nav noteikts.

Sacensības notiks trīs vecuma grupās – sportisti vecumā līdz 45 gadiem, sportisti vecumā no 46 gadiem, sportisti ar suņiem, kuri šādās sacensībās startē pirmo gadu neatkarīgi no suņu vecuma, kā arī sportisti ar maziem suņiem. Sportists sacensībās piedalās sporta tērpā un sporta apavos.

LETA jau informēja, ka Valmieras pilsētas svētki “Valmiera virmo!” norisināsies no 11.augusta līdz 13.augustam. Valmieras pilsētas svētkus organizē Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmieras Kultūras centrs.