Ziņas

Kriminālziņas

Valmieras rajona tiesa izskatīs lietu pret sievieti, kas mēģinājusi realizēt dēla psihotropās vielas

Valmieras rajona tiesa izskatīs krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības saukta sieviete par dēla psihotropo vielu realizēšanas mēģinājumu.

Tiesas sēde notiks rīt, 7.decembrī, plkst.10, aģentūru LETA informēja Valmieras rajona tiesas priekšsēdētājas palīdze Nora Liepiņa.

Kā iepriekš ziņots, šī gada janvārī sieviete saņēma īsziņu, ka viņai piezvanīs nepazīstama persona un viņai tai būs jānodod klonazepāma tabletes, kuras viņas dēls līdz apcietināšanai 2015.gada decembrī un piespriestā soda izciešanai atstāja glabāšanā savā dzīvojamā istabā Valmierā.

Sieviete no dēla istabas paņēma 91 klonazepāma tableti, kas kopā satur 0,182 gramus klonazepāma. Minētās klonazepāma tabletes apsūdzētā salika maisiņā un ar to devās kājām uz norunāto tikšanās vietu, taču viņu netālu no norunātās tikšanās vietas Valmierā aizturēja policija.

Minētajā krimināllietā apsūdzēts arī sievietes dēls, par to, ka 2015.gadā no nenoskaidrotas personas iegādājās ne mazāk kā 110 klonazepāma tabletes, kas kopā satur 0,220 gramus klonazepāma, un glabāja tās savā dzīvesvietā Valmierā.