Ziņas

Izklaide

Valmieras rajonā notiks pagalmu teātra svētki

Nedēļas nogalē, 20.jūnijā, Valmieras rajona Burtnieku, Bērzaines un Sēļu pagastā, kā arī Burtnieku novadā notiks pagalmu teātra svētki, kuros piedalīsies deviņi amatieru teātru kolektīvi no Valmieras, Valkas un Limbažu rajona, aģentūru LETA informēja Valmieras rajona padomes sabiedrisko attiecību speciāliste Eva Eglīte.

Teātra svētki no plkst.12 norisināsies Bērzaines pagasta, Burtnieku pagasta, Sēļu pagasta tautas namā, Burtnieku novada Vecates estrādē un Matīšu pamatskolas telpās. Vakarā plkst.20 Matīšu estrādē notiks noslēguma pasākums, kura laikā paredzēta balvu pasniegšana teātra kolektīviem, tradicionālas un netradicionālas Līgo dziesmas teātra kolektīvu izpildījumā un aktrises Antas Eņģeles dziesmu un spēles programma kopā ar bajāna virtuozu Marko Ojalu (Somija), kā arī balle.

Pagalmu teātru svētku idejas autore un pasākuma rīkotāja ir Burtnieku novada domes kultūras darba organizatora Ligita Jenča, bet pasākumu atbalsta Burtnieku novada dome, Bērzaines pagasta padome, Sēļu pagasta padome, Burtnieku pagasta padome un Valmieras rajona padome.

LETA