Ziņas

Izklaide

Valmieras rajonā notiks pagalmu teātra svētki

Sestdien, 20. jūnijā, Valmieras rajona Burtnieku, Bērzaines un Sēļu pagastā, kā arī Burtnieku novadā notiks pagalmu teātra svētki, kuros piedalīsies 9 amatieru teātru kolektīvi no Valmieras, Valkas un Limbažu rajoniem.

Teātra svētki no plkst. 12.00 norisināsies Bērzaines pagasta, Burtnieku pagasta, Sēļu pagasta tautas namā un Burtnieku novada Vecates estrādē un Matīšu pamatskolas telpās. Vakarā plkst. 20.00 Matīšu estrādē notiks noslēguma pasākums, kura laikā paredzēta balvu pasniegšana teātra kolektīviem, tradicionālas un netradicionālas Līgo dziesmas teātra kolektīvu izpildījumā un aktrises Antas Eņģeles dziesmu un spēles programma kopā ar bajāna virtuozu Marko Ojalu (Somija), kā arī balle.

Pagalmu teātru svētku idejas autore un pasākuma rīkotāja ir Burtnieku novada domes kultūras darba organizatora Ligita Jenča, pasākuma atbalstītāji – Burtnieku novada dome, Bērzaines pagasta padome, Sēļu pagasta padome, Burtnieku pagasta padome, Valmieras rajona padome.

Ar sīkāku informāciju var iepazīties Valmieras rajona padomes interneta mājaslapā www.valmierasrajons.lv sadaļā “Kultūra”.