Ziņas

Kriminālziņas

Valmieras policija lūdz palīdzību kādas jaunietes meklēšanā

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 2000.gadā dzimušās Annas Līnas Fišmanes meklēšanā. Meitene šāda gada 13.jūlijā patvaļīgi pameta Vidzemes slimnīcu. Jauniete devusies nezināmā virzienā un šobrīd viņas atrašanās vieta nav zināma, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Jaunietes pazīmes: vidējas miesas būves, tumši krāsoti, pusgari mati. Jāpiebilst, ka A. L. Fišmanei ir noslieces uz klaiņošanu un meitene jau iepriekš nonākusi policijas redzes lokā. Policijai izdevās sazināties ar meiteni 26.jūlijā, līdz ar to zināms, ka Annas veselībai briesmas nedraud un meitene nav bez vēsts prombūtnē. Nepilngadīgā apzināti izvairās no policijas, nesniedzot informāciju par savu atrašanās vietu.

Pašlaik meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu un policija lūdz iedzīvotāju palīdzību. Policija lūdz aplūkot attēlā redzamo jaunieti un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu A. L. Fišmanes atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdzam informēt pa tālruņiem 110, 64201354 vai 28379439.

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību!