Ziņas

Kriminālziņas

Valmieras policija lūdz palīdzību 61 gadu vecas sievietes meklēšanā

Vakar Valmieras policijā saņemta informācija, ka kopš 27.novembra vakara bezvēsts pazudusi 1955.gadā dzimusī Baiba Purmale, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Sintija Gulbe.

Sieviete pēc plkst.18 ar autobusu devusies no Rīgas uz mājām Naukšēnos, taču mājās nav ieradusies. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka sieviete, iespējams, izkāpusi no autobusa Rūjienas novada Jeru pagastā pieturā “Pīliņģi” un devusies nezināmā virzienā. Šobrīd tiek īstenoti sievietes meklēšanas pasākumi.

Bezvēsts pazudusī ir 158 centimetrus gara, pilnīgām miesas būvēm, ar sarkaniem vai rudas krāsas matiem garumā līdz pleciem un zilganzaļām acīm. Sieviete bija ģērbusies tumši zilas krāsas stepētā virsjakā ar kapuci, galvā viņai bija baltas krāsas cepure ar rozā malu, kājās – tumšas krāsas džinsa bikses un melni puszābaki. Līdzi sievietei bijusi gaiši brūna “Gabor” firmas rokassoma, sarkanas krāsas maks un maisiņš ar dažādiem medikamentiem.

Policija lūdz ikvienu, kura rīcībā ir informācija par pazudušās Purmales atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas varētu sekmēt viņas atrašanās vietas noskaidrošanu, informēt policiju pa tālruņiem 110 vai 64 201 354.