Ziņas

Kriminālziņas

Valmieras policija lūdz atsaukties Beverīnas novadā notikušā negadījuma aculieciniekus

Valmieras policija aicina atsaukties negadījuma, kurš notika Beverīnas novada Brenguļu pagastā un kura laikā pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar zaļganas krāsas automašīnu uzbrauca velosipēdistam, aculieciniekus.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse, šobrīd noskaidrots, ka automašīnā ir atradušies četri cilvēki – divas sievietes un divi vīrieši – un pēc notikušā automašīna aizbraukusi Valmieras virzienā.

Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību vainīgā vadītāja noskaidrošanā. Ja kāds bijis aculiecinieks šim ceļu satiksmes negadījumam vai šajā laikā atradies šajā ceļa posmā un pamanījis, iespējams, bojātu automašīnu, vai ja rīcībā ir jebkāda cita informācija, kas sekmētu pēc iespējas ātrāku vainīgā noskaidrošanu, policija lūdz zvanīt pa tālruni 110 vai 64201310.

Vienlaikus policija aicina pašu vadītāju vērsties policijā, jo apzināta izvairīšanās no atbildības ir vainu pastiprinošs apstāklis.

Kā ziņots, vakar Beverīnas novadā pagaidām nenoskaidrota automašīna notrieca velosipēdistu un aizbrauca no notikuma vietas.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka autoceļa Valmiera-Brenguļi-Bikseja 1.kilometrā pagaidām neidentificēts vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu notrieca velosipēdistu, 1958.gadā dzimušu vīrieti, un aizbrauca no notikuma vietas. Cietušais velosipēda vadītājs ar traumām nogādāts slimnīcā.