Ziņas

Izklaide

Valmieras pilsētas svētku laikā notiks gājiens “Valmiera lepojas”

Šodien Valmieras pilsētas svētku “Valmiera virmo!” laikā plkst.19 no Vienības laukuma līdz Hanzas sienai norisināsies gājiens “Valmiera lepojas”.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbina, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina Valmieras uzņēmumus, iestādes, biedrības un ikvienu interesentu pieteikties dalībai svētku gājienā, iesakot padomāt par vienotu kolektīva vizuālo noformējumu. Dalība svētku gājienā būs iespēja netradicionālā un atraktīvā veidā prezentēt savu uzņēmumu, iestādi vai biedrību valmieriešiem un pilsētas viesiem.

Pulcēšanās gājienam – no plkst.18.30 Vienības laukumā. Pēc gājiena laukumā pie Hanzas sienas notiks pilsētas svētku atklāšana. Tajā piedalīsies Valmieras Kultūras centra kori un solisti Anmary un Dainis Skutelis, bet no plkst.21 skanēs grupas “bet bet” koncerts. Svētku otro dienu noslēgs balle kopā ar grupu “Coco orķestris” un DJ.

Valmieras pilsētas svētkus “Valmiera virmo!” organizē Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmieras Kultūras centrs.

Plašāka svētku programma pieejama pašvaldības mājaslapas “www.valmiera.lv” sadaļā “Kultūra” – “Valmieras pilsētas svētki 2016”