Ziņas

Sabiedrība

Valmieras pilsētas svētkos notiks labdarības bumbu rallijs

Par Valmieras pilsētas svētku tradīciju kļuvis “Labdarības bumbu rallijs”, ko organizē Valmieras novada fonds, aģentūru LETA informēja Valmieras novada fonda līdzekļu piesaistes un sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Boša.

Arī šogad valmierieši un pilsētas viesi tajā varēs piedalīties, iegādājoties biļetes, lai 8.augustā ļautu ar numuriem apzīmētām bumbiņām skrieties Gaujas Kazu krācēs un izcīnīt kādu no 30 vērtīgām balvām, kuras sarūpējuši vietējie uzņēmēji.

Labdarības bumbu rallijs ir sacensības, kurā ikviens, iegādājoties biļeti, saņems unikālo numuru, kas apzīmēs bumbiņas numuru. Pilsētas svētku noslēgumā, 8.augustā plkst.19, visas bumbiņas vienlaikus tiks izbērtas Kazu krācēs, kur tās sacentīsies ar šķēršļiem un atstraumēm, lai būtu starp tām pirmajām 30, kuras finišēs netālu no Rātsupītes iztekas un izcīnīs saviem īpašniekiem balvas.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas no rītdienas, 25.jūlija, “24 stundu klavierspēles maratonā” pie Vidzemes Augstskolas, Valmieras novada fonda teltī pie tirdzniecības centra “Valleta” 31.jūlijā un 1.augustā no plkst.10 līdz 15 un Pilsētas svētku laikā. Tāpat ik darbadienu tās iespējams iegādāties Valmieras novada fondā.

Ienākumi no Labdarības bumbu rallija nonāks Valmieras novada fonda projektu konkursa “Sev, tev, novadam” krājkasītē, no kā jau šoruden iedzīvotāji varēs saņemt atbalstu savām iecerēm. Tādā veidā līdz šim tapuši bērnu rotaļu laukumi, sakoptas taciņas, rīkoti dažādi pasākumi Valmierā un apkārtējos novados. Fonds jau 10 gadus ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai noderīgas iniciatīvas.