Ziņas

Sabiedrība

Valmieras pašvaldības vadība tiksies ar iedzīvotājiem

Šodien plkst.18.30 Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā un 12.februārī plkst.18.30 Valmieras 5.vidusskolā Valmieras pilsētas pašvaldības vadība tiksies ar iedzīvotājiem. Tikšanās laikā tiks sniegta informācija, lai informētu valmieriešus par aktualitātēm pilsētā, sāktajiem un plānotajiem projektiem, kā arī tiks sniegtas atbildes uz iedzīvotāju jautājumiem.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane, tikšanās notiks pēc darbadienas beigām, lai varētu piedalīties ikviens iedzīvotājs. Ar valmieriešiem tiksies Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, izpilddirektors Aigars Vītols un izpilddirektora vietniece Evija Voitkāne.

Savukārt līdz 9.februārim Valmieras pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus aizpildīt ikgadējo iedzīvotāju aptauju, kas drukātā veidā pieejama pašvaldības informatīvā izdevuma “Valmiera domā un rada” 2015.gada pirmajā numurā, Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, kur anketa arī iesniedzama, Valmieras Tūrisma informācijas centrā, kur arī iespējams anketu iesniegt, kā arī elektroniski atrodama pašvaldības mājaslapā “www.valmiera.lv”.

LETA