Ziņas

Sabiedrība

Valmieras pašvaldības rīkotajā akcijā “Otrreiz spēli spēlēt prieks!” savāktas vairāk nekā 110 spēles

Ar vairāk nekā 110 nodotām spēlēm aizvadītajā piektdienā noslēdzās akcija “Otrreiz spēli spēlēt prieks!”, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Visu nedēļu īpaši sagatavotā rotaļu cietoksnī Valmieras Tūrisma informācijas centrā ikvienam bija iespēja nodot labi saglabātas, bet vairs nevajadzīgas attīstošās spēles.

Valmieras novada fonds tālāk spēles nodos Valmieras ģimenēm, lai īstenotu akcijas saukli “Otrreiz spēles spēlēt prieks!”. Savukārt akcijas laikā izmantotais rotaļu cietoksnis turpmāk iepriecinās Valmieras jaunatnes centra “Vinda” apmeklētājus. Valmieras pašvaldība un SIA “ZAAO” priecājas par iedzīvotāju atsaucību un nodotajām spēlēm un izsaka pateicību ikvienam, kurš iesaistījās.

Lai iepriecinātu akcijas dalībniekus, kino “Gaisma” bija sarūpējis dāvanu karti piecām personām uz kādu no ģimenes filmām. Noslēguma pasākuma laikā notika izloze, kur par laimīgo dalībnieku kļuva Keidija Balode.

Akcija “Otrreiz spēli spēlēt prieks!” tika organizēta Eiropas atkritumu samazināšanas nedēļas laikā, kas vienlaicīgi notika 28 valstīs ar vairāk nekā 12 000 pasākumiem.