Ziņas

Sabiedrība

Valmieras pašvaldības policija sākusi darbu jaunās telpās

Valmieras pilsētas pašvaldības policija uzsākusi darbu jaunās telpās, Purva ielā 12A, Valmierā, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Bieziņa.

Jaunajās telpās šobrīd izvietota gan pašvaldības policijas vadība, gan uz iepriekšējās pašvaldības dežūrdaļas bāzes izveidots Operatīvās informācijas centrs. Līdz šim pašvaldības policija atradās vienās telpās ar Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras iecirkni Garā ielā 4.

Pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Armands Miķelsons, norāda, ka policijas pārvietošana uz jaunajām telpām ir solis ceļā uz jaunizveidotā pašvaldības Operatīvās informācijas centra iedzīvināšanu. Tas veidots ar mērķi atvieglot iedzīvotāju ziņošanu par dzīvesvietā un pilsētā konstatētām problēmām, tai skaitā gadījumiem, kad nepieciešama operatīvo dienestu iesaiste, skaidro Miķelsons.

Neskatoties uz jaunām telpām, arī turpmāk pašvaldības policija turpinās ciešu sadarbību ar Valsts policiju, reaģējot uz izsaukumiem, uzraugot sabiedrisko kārtību un ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, norāda pašvaldības policijas priekšnieks.

Arī turpmāk par satiksmes un sabiedriskās drošības pārkāpumiem, kuru risināšanai ir nepieciešama operatīva reaģēšana, iedzīvotāji var ziņot pašvaldības policijai pa tālruni 28681333 vai 64222951, vai Valsts policijai pa tālruni 110. Tāpat policija atgādina, ka Valmieras iedzīvotājiem un viesiem ir pieejams arī anonīmais uzticības tālrunis 64210685 ar automātisko atbildētāju.

Viens komentārs

Viedoklis un jautājumi.

Interesanti būtu uzzināt, cik tad īsti ir Valmieras pašvaldības policijas darbinieku kopā un cik starp tiem policistu. Arī gribētos zināt, kur policistus no Valmieras pašvaldības policijas apmāca, noteikti ne jau Valsts policijas koledžā. Kas apmāca šos policistus un vai tiem pasniedzējiem ir atbilstošs sertifikāts no Izglītības un zinātnes ministrijas?
Tie nav vienkārši jautājumi, lai kaut ko jautātu, bet tas attiecas uz mūsu drošību, uz policistu drošību, kompetenci, spējām.
Cerams, ka redakcija veiks pētījumu un drīzā nākotnē izlasīsim šeit.

Komentāri ir slēgti.