Ziņas

Sabiedrība

Valmieras Pašvaldības policija ieguvusi jaunu operatīvo transportlīdzekli

No marta kārtības un drošības uzturēšanai Valmieras pilsētā Pašvaldības policijas patruļdienestam ir iegādāts otrs operatīvais transportlīdzeklis – “Renault Trafic”, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Kristīne Melece.

Kopš Valmieras pilsētas Pašvaldības policijas darba uzsākšanas 2013.gada 15.aprīlī, policijas rīcībā jau bija viens operatīvais transportlīdzeklis.

Tāpat no 1.marta ir pagarināts Valmieras Pašvaldības policijas patruļdienesta darba laiks, kas katru dienu ir no plkst.10 līdz 4. Iepriekš Pašvaldības policija līdz plkst.4 strādāja tikai trīs dienas nedēļas nogalē.

Valmieras pilsētas Pašvaldības policijas priekšnieks Armands Miķelsons aicina iedzīvotājus būt aktīviem un atbildīgiem un operatīvi ziņot par sabiedriskās kārtības pārkāpumiem pilsētā, piemēram, par smēķēšanu un alkohola lietošanu pagalmos, pie daudzdzīvokļu dzīvojamo māju ieejām un kāpņu telpās, ziņot par nepilngadīgajiem smēķētājiem, pilsētas teritorijas piegružošanu un atkritumu izmešanu neatļautās vietās. Iestājoties siltākam laikam, arī par pērnās zāles dedzināšanu.

Februārī Valmieras Pašvaldības policijas dežūrdaļa saņēmusi 140 izsaukumu, sastādīti 20 administratīvo pārkāpumu protokoli, kā arī par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem sodīti 27 autovadītāji.

LETA