Ziņas

Sabiedrība

Valmieras pašvaldība piešķirs līdzfinansējumu zupas virtuvei

Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē nolemts piešķirt ikmēneša līdzfinansējumu 200 eiro apmērā SIA “Mēbeļu kombināta ēdnīca” zupas virtuves pakalpojuma nodrošināšanai trūcīgajiem un maznodrošinātajiem Valmieras iedzīvotājiem no 2016.gada 1.janvāra līdz 31.maijam un no 1.oktobra līdz 31.decembrim, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Kā pastāstījis SIA “Mēbeļu kombināta ēdnīca” valdes loceklis Imants Trumpis, zupas virtuve pastāv jau pusgadu.

“Regulāri pie mums uz maltīti ierodas 40-50 cilvēku. Daļai no viņiem šī ir vienīgā ēdienreize. Pa šo laiku esmu lielu daļu no šiem cilvēkiem iepazinis, uzklausījis viņu stāstus, sapratis, cik viņiem ir grūti. Viņi nav slikti vai slinki cilvēki, viņiem tikai šajā dzīvē nav tik ļoti paveicies kā citiem. Tie, kuri var, ir piedāvājuši savu palīdzību, sakopjot pagalmu, bet būtībā mēs viņiem neko neprasām. Mums pietiek ar gandarījumu, kas rodas, redzot cilvēku pateicīgās sejas un siltos smaidus,” atklājis Trumpis.

SIA “Mēbeļu kombināta ēdnīca” zupas virtuve ir atvērta katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu no plkst.14. Zupu iespējams ēst gan uz vietas, gan ierasties ar saviem traukiem līdzņemšanai.

Papildus Valmieras pilsētas pašvaldības līdzfinansējumam 200 eiro katru mēnesi dāvās arī VAS “Latvijas Valsts meži”.