Ziņas

Uzņēmējdarbība

Valmieras pašvaldība piedāvā nomāt telpas radošām nodarbēm

Šodien Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti apstiprināja nolikumu telpu nomas tiesību izsolei Mākslinieku ielā 2, Valmierā, kas ir bijusī Valmieras Mākslas skola, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Telpas plānots iznomāt ar mērķi tajās veikt radošas nodarbes.

Potenciālie nomnieki aicināti piedāvāt redzējumu, kā telpas izmantot radošām nodarbēm. Tām jākļūst par kultūras un radošo industriju pārstāvju darba un pulcēšanās vietu, kur tiek attīstīta radošā uzņēmējdarbība un izglītības piedāvājums. Tāpat ēkai jābūt pieejamai plašākai sabiedrībai, attīstoties kā “radošajam kvartālam”.

Plānots, ka telpu izmantošana radošām nodarbēm sekmēs jaunu sadarbības formu veidošanos, piesaistīs māksliniekus, veicinās mūsdienīgas un intelektuālas kultūrvides attīstību pilsētā. Tāpat tā rosinās iedzīvotāju un viesu iesaistīšanos un līdzdalību, veidojot “tiltus” starp mākslu, zinātni un uzņēmējdarbību, laikmetīgo un kultūras mantojumu, sniegs iespējas jaunajiem, kā arī jau atzītiem māksliniekiem attīstīt idejas.

Interesenti aicināti pieteikties līdz 6.decembrim.

Īpašumā ir divas ēkas ar kopējo telpu platību 610,20 kvadrātmetri (m2) un 132,70 m2, kā arī zemes vienība ar kopējo platību 6317 m2.

Plašāka informācija par īpašuma izsoli pieejama pašvaldības mājaslapas “www.valmiera.lv” sadaļā “Pašvaldība” – “Izsoles”, zvanot pa tālruni 64228430 vai 25618630, kā arī rakstot e-pasta vēstuli uz adresi “evija.stracinska@valmiera.lv”.