Ziņas

Sabiedrība

Valmieras pagastā mežā degusi paštaisīta būda

Pēdējā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma trīs izsaukumus. Kā informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa, divi no tiem bijuši uz ugunsgrēku dzēšanu, bet vienu uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 12.54 VUGD saņēma izsaukumu uz Litenes ielu Gulbenē, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī dega dīvāna matracis. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba divus cietušus vīriešus, kuri bija saindējušies ar degšanas produktiem, un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 13.11 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 20.07 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Burtnieku novada Valmieras pagastu, kur mežā dega paštaisīta koka būda 16m² platībā. Ugunsgrēks tika nodzēsts plkst. 21.03.

Savukārt plkst. 21.48 izsaukums tika saņemts uz Priekuļu novada Priekuļu pagastu, kur uz ceļa bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja plkst. 22.17.