Ziņas

Kriminālziņas

Valmieras novadā policija aptur autovadītāju, kurš traucies ar 152 km/h

Vakar, 8.jūlijā, rītā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas inspektori, pildot dienesta pienākumus, fiksēja kādu ļoti steidzīgu automašīnas “VW Sharan” vadītāju. Vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, viņš brauca ar 152 km/h.

Vakar, 8.jūlijā, ap pulksten 08:30 Satiksmes uzraudzības rotas inspektori, veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, uz autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka), 80.kilometrā fiksēja kādu “VW Sharan” automašīnu, kas pārvietojās ar ātrumu 152 kilometri stundā, vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h.

Atbilstoši Ceļu satiksmes likuma 55. panta 19. daļai par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, vadītājam piemērots naudas sods četrdesmit astoņas naudas soda vienības, proti, 240 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz trim mēnešiem.

Valsts policija aicina visus autovadītājus būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo cilvēku dzīvību. Nesēsties pie stūres, ja lietoti alkoholiskie dzērieni. Alkohola lietošana un braukšana nav savienojamas lietas.