Ziņas

Sabiedrība

Valmieras maratona laikā paredzēti satiksmes ierobežojumi

Svētdien, 18.septembrī, Valmierā notiks “Sportlat Valmieras maratons”, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Tā kā sacensību trases būs izveidotas Valmieras pilsētvidē, maratona norises nodrošināšanai no plkst.8 līdz 17 būs slēgta transporta kustība vairākās ielās. Satiksmei būs slēgti visi sacensību trases izveidei izmantotie ielu posmi, tostarp Tērbatas ielas posms no tās krustojuma ar Valkas ielu, Raiņa ielas krustojums ar Liepu ielu, kā arī Lāčplēša iela pilsētas centrā gar Valmieras Drāmas teātri un Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcu līdz krustojumam ar Katrīnas ielu.

Maratona norises nodrošināšanai no plkst.8 līdz 16 tiks slēgti arī Valmieras pilsētas 7.maršruta un 11.maršruta autobusu reisi. Savukārt reģionālie vietējās un starppilsētu nozīmes maršrutu autobusi virzienā uz/no Rūjienas, Valkas, Ēveles un Burtniekiem tiks novirzīti pa apbraucamo ceļu: Valmieras autoosta-Rīgas iela-Andreja Upīša iela-Ezera iela-Rubenes iela-Valkas iela.