Ziņas

Izklaide

Valmieras kultūras kartes īpašnieki iepazīs Valmieras teātra aizkulises

Šodien plkst.15, 22.oktobrī plkst.15, 24.oktobrī plkst.15 un 29.oktobrī plkst.15 norisināsies īpašais pasākums Valmieras kultūras kartes īpašniekiem – ekskursija pa Valmieras Drāmas teātra telpām.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna, klātesošie varēs iepazīt teātra aizkulises, grimētavā uzzināt, kā aktierus iespējams nopūderēt līdz nepazīšanai, kā arī redzēt, cik plašas ir teātra nama telpas, kurās tiek glabāti izrāžu rekvizīti, un uzzināt, cik cilvēku tiek iesaistīts vienas izrādes tapšanā. Ekskursantus pavadīs aktieris un galvenais administrators Arnolds Osis, kā arī mārketinga direktore Agita Mačuka.

Ekskursija tiek organizēta četros dažādos laikos, lai šajā kultūras piedzīvojumā varētu doties pēc iespējas vairāk Valmieras kultūras kartes īpašnieku. Ekskursantu skaits katrā grupā ir ierobežots – 30 cilvēki -, tāpēc organizatori aicināja interesentus pieteikties līdz 10.oktobrim, zvanot pa tālruni 28382051 vai arī sūtot e-pasta vēstuli uz adresi “liga.tarbuna@valmiera.lv”. Piesakoties ekskursijai, iedzīvotāji aicināti precizēt vēlamo datumu. Dalība ekskursijā ir bez maksas, ar vienu kultūras karti ekskursijā var piedalīties divas personas.

Lai veicinātu kultūras pasākumu apmeklētību un akcentētu Valmieru kā pilsētu ar daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras piedāvājumu, Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras pilsētas un tuvākās apkārtnes kultūras iestādēm 2012.gadā izveidoja kultūras produktu “Valmieras kultūras karte”. Kultūras kartes īpašnieku priekšrocība ir gan iespēja iegādāties biļetes uz pasākumiem izdevīgāk, gan arī apmeklēt īpašos pasākumus – tikšanās ar radošām personībām. Līdz šim izsniegtas 600 personalizētas Valmieras kultūras kartes.

Lai saņemtu Valmieras kultūras karti, neierobežotā laika periodā jāapmeklē sarīkojumi piecās no deviņām kultūras iestādēm. Valmieras kultūras kartes projektā šobrīd iesaistījušies: Valmieras Drāmas teātris, Valmieras Kultūras centrs, Valmieras muzejs, mākslas galerija “Laipa”, kinoteātris “Gaisma”, Dikļu pils, Sporta rehabilitācijas centrs, tūrisma un transporta aģentūra “Balt-GO” un Jāņa Rozes grāmatnīca.

Iegādājoties biļeti uz pasākumu, jālūdz kasierim uzspiest zīmodziņu Valmieras kultūras kartes brošūrā, īpaši šim mērķim paredzētā vietā. Kad aizpildītas vismaz piecas no deviņām zīmogiem paredzētajām vietām, Valmieras Tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 10, iespējams apmainīt zīmogu kartīti pret personalizētu Valmieras kultūras karti.