Ziņas

Izklaide

Valmieras Drāmas teātrī notiks režisora Pētera Lūča atmiņu pēcpusdiena

Šodien plkst.15 Valmieras Drāmas teātra foajē, otrajā stāvā, režisore Elīna Cērpa aicina uz atmiņu pēcpusdienu Pētera Lūča izrāžu skatītājus, aģentūru LETA informēja Valmieras Drāmas teātra mārketinga direktore Agita Mačuka.

Režisore Cērpa, veicot pētījumu par Lūča darbu un laiku Valmieras teātrī, vēlas satikties ar skatītājiem, kas ir piedzīvojuši leģendārā režisora izrādes un sekojuši līdzi mākslinieka darbam Valmieras teātrī.

Šodien plkst.18.30 Valmieras teātris atmiņu pēcpusdienas dalībniekiem pēc tikšanās piedāvās noskatīties režisores Ineses Mičules izrādi “Eņģeļa kreisais spārns” par īpašu cenu – 5 eiro. Vietu skaits ir ierobežots.

Teātra pārstāvji aicina, piesakoties uz Lūča atmiņu pēcpusdienu, teātra kasē pieteikt arī vietas uz izrādi “Eņģeļa kreisais spārns”.

Lūča skatītāju, laikabiedru, teātra mākslas cienītāju atmiņas ir ļoti nepieciešamas režisores Cērpas skatuves darbam “Bērni iet”, un tas tiks veltīts Lūča 110.gadadienai, ko plānots atzīmēt 2017.gadā. Projektu īsteno skatuves mākslas producentu kompānija “Pigeon-Bridge” un Valmieras Drāmas teātris, atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.