Ziņas

Sabiedrība

Valmieras domes projektu līdzfinansēšanas konkursos saņemti 19 pieteikumi

Valmieras pilsētas pašvaldības projektu izsludinātajos sporta, kultūras un bērnu un jauniešu nometņu projektu līdzfinansēšanas konkursos saņemti 19 pieteikumi, aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

No saņemtajiem pieteikumiem 11 ir kultūras, četri – sporta un četri – bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursā.

Tuvāko nedēļu laikā iesniegtos projektu pieteikumus izvērtēs projektu konkursu vērtēšanas komisija, kas lems par līdzfinansējuma piešķiršanu idejas īstenošanai. Atbilstoši nolikumam līdzfinansējums tiks piešķirts līdz 50% no iesniegtā projekta atbilstošo izmaksu kopējās summas, bet ne mazāk par 140 eiro un ne vairāk par 700 eiro.

Iepriekš ziņots, ka bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursa mērķis ir veicināt pilsētas bērnu un jauniešu nodarbinātību un saturīgu, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, savukārt sporta projektu konkurss tika izsludināts, lai atbalstītu personu iniciatīvu sabiedriski nozīmīgu sporta projektu realizācijā un popularizētu veselīgu dzīvesveidu. Kultūras projektu konkursā tika gaidītas idejas ar mērķi veidot Valmieras pilsētā daudzveidīgu kultūrvidi, veicināt kultūras norišu daudzveidību un dažādu kultūras nozaru attīstību pilsētā. Pašvaldības projektu konkursos tika aicinātas piedalīties izglītības iestādes un nevalstiskās organizācijas, nodibinājumi un biedrības, kuras ieguvušas sabiedriskā labuma organizācijas statusu un reģistrētas sabiedriskā labuma organizāciju reģistrā. Konkursos varēja piedalīties ar pieteikumiem, kuru realizācija notiek Valmieras pilsētas teritorijā konkrētajā gadā.

LETA