Ziņas

Izklaide

Valmieras bibliotēkā atklās galda spēli “Atrodi sevi Eiropā”

Trešdien, 20.maijā, plkst.14 Valmieras integrētajā bibliotēkā notiks galda spēles “Atrodi sevi Eiropā” atklāšana, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

“Galda spēles “Atrodi sevi Eiropā” atklāšanas laikā pastāstīsim par tās ideju, kā arī iepazīstināsim klātesošos ar desmit profesiju pārstāvjiem, kuri ir minēti spēlē, tajā skaitā Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku. Viesi iepriecinās apmeklētājus ar stāstījumu par vienu no trim tēmām: stāsts par savu profesiju, bērnības sapņu profesija, bērnībā spēlētās spēles un rotaļas,” atklājusi Valmieras bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Svetlana Sprūža.

Pasākumā īpaši aicināti piedalīties Valmieras izglītības iestāžu 7.-8.klašu skolēni.

“Europe Direct” informācijas centrs Valmierā sadarbībā ar Valmieras integrēto bibliotēku radījis izglītojošu galda spēli Valmieras bērniem. Spēle veidota ar mērķi, lai Valmieras skolēni varētu labāk iepazīt savu tuvāko apkārtni – pilsētu, kurā viņi dzīvo, kā arī gūt priekšstatu par Eiropu. Tāpat spēle sniedz ieskatu desmit dažādās profesijās – zināšanās un iemaņās, ko pārvalda šo arodu meistari. Spēles “Atrodi sevi Eiropā” ideja ir parādīt, ka ikviens sasniegums sakņojas dzimtajā pusē un tālāk pasaulē ved paša uzcītīgs darbs, apņēmība un zinātkāre.

LETA