Ziņas

Kriminālziņas

Valmierā vīrietis uzmācas vairākām jaunām māmiņām

Attēlam ir ilustratīva nozīme.Foto: no policijas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē reģistrēti vairāki gadījumi, kad Valmierā kāds vīrietis uzmācās jaunajām māmiņām, tās apgrābstot un izsakot netiklas piezīmes. Reģistrētajos gadījumos sievietes kopā ar bērniem devušās pastaigā, taču nedz ratiņi, nedz diennakts gaišais laiks nav personai traucējis veikt apkaunojošu uzmākšanos, – tā informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Viņa norāda, ka vienā gadījumā saņemta informācija, ka 26.jūlijā pulksten 11:19 Mazajā Stacijas ielā nezināma persona fiziski aizskāra 1994.gadā dzimušu sievieti. Pēc tam vīrietis esot uzmācies kādai citai sievietei. Šajā gadījumā vainīgais pats atzinies un noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Otrā gadījumā – 3.augustā pulksten 13:55 Valmierā, Dārza ielā, vīrietis piegājis no mugurpuses 1988.gadā dzimušai sievietei un uzmācies tai, fiziski aizskarot un izsakot netiklas piezīmes. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Valsts policijas rīcībā ir informācija par citiem, līdzīgiem gadījumiem, taču cietušās personas nevēlas sniegt plašāku informāciju vai rakstīt iesniegumu. Policija aicina nebaidīties un ziņot par šādām situācijām, lai sekmīgāk tiktu pārtrauktas nelikumīgas darbības.