Ziņas

Sabiedrība

Valmierā viesosies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas vadība

Lai pārrunātu reģionālās attīstības jautājumus, iepazītos ar Valmieras pilsētas pašvaldības aktualitātēm, tuvākajiem attīstības plāniem un uzņēmējdarbības vidi pilsētā, 17.septembrī un 18.septembrī Valmierā viesosies pārstāvji no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM).

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča, vizītes laikā Valmierā viesosies Valsts sekretāra vietniece reģionālās attīstības jautājumos Ilona Raugze, Reģionālās politikas departamenta direktors Raivis Bremšmits, Valsts sekretāra vietnieks attīstības instrumentu jautājumos Sandis Cakuls, Valsts sekretāra vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos Arnis Daugulis, Valsts sekretāra vietniece vides aizsardzības jautājumos Alda Ozola un Investīciju politikas departamenta direktora vietniece ES fondu plānošanas jautājumos Evija Bistere.

Vizītes pirmajā dienā delegācija tiksies ar Valmieras pilsētas pašvaldības vadību, apmeklēs bijušā gaļas kombināta “Triāls” un bijušā mazuta saimniecības teritorijas, apskatīs šķeldu kaltumāju un SIA “Valmiermuižas alus”. Otrajā dienā delegācijai plānota Cempu ielas un AS “Valmieras stikla šķiedra” apmeklēšana. VARAM pārstāvji viesosies SIA “Valpro”, Valmieras pilsētas 6.pirmsskolas izglītības iestādē “Kārliena”, kā arī iepazīsies ar peldbaseina izbūves un daudzdzīvokļu dzīvojamo māju būvniecības plāniem.

Vizītes noslēgumā, 18.septembrī plkst.17, Valmieras pilsētas pašvaldībā plānots pārrunāt divās dienās gūtos iespaidus un tālākās attīstības perspektīvas sadarbībā ar VARAM.