Ziņas

Sabiedrība

Valmierā viesosies veselības ministrs Guntis Belēvičs

Šodien darba vizītē Valmierā viesosies veselības ministrs Guntis Belēvičs (ZZS), aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Dace Jase.

Vizītes laikā ministrs tiksies ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku (“Valmierai un Vidzemei”), SIA “Vidzemes slimnīca” valdes priekšsēdētāju Uģi Muskovu un ārstniecības iestādes personālu. Vizītes mērķis ir nodrošināt efektīvu informācijas apmaiņu starp Veselības ministriju un ārstniecības iestādēm reģionos, izzinot aktuālākās problēmas un nepieciešamos risinājumus.

SIA “Vidzemes slimnīca” valdes priekšsēdētājs Muskovs iepazīstinās ar realizētajiem projektiem slimnīcas infrastruktūras un ilgtspējas uzlabošanai un jauninājumiem ārstniecības pakalpojumu sniegšanā, kopā ar ministru apmeklējot observācijas, neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas, reanimācijas un citas nodaļas. Tāpat tiks pārrunāti jautājumi, kas skar medicīnas pakalpojumu pieejamību reģionos, īpašu uzmanību veltot konkrētiem rīcības pasākumiem, lai nodrošinātu jauno speciālistu piesaisti lielākajai Vidzemes reģiona ārstniecības iestādei.

Tikšanās laikā tiks izzināti Veselības ministrijas plāni attiecībā uz paredzētajām izmaiņām veselības aprūpē, plānoto finansējuma sadali veselības aprūpes pakalpojumu attīstībai, pasākumiem rindu mazināšanai uz valsts apmaksātajiem medicīniskajiem pakalpojumiem, kā arī daudzi citi jautājumi, lai Vidzemes reģionā un Valmierā varētu nodrošināt kvalitatīvus un pieejamus veselības aprūpes pakalpojumus.

LETA