Ziņas

Sabiedrība

Valmierā viesosies Polijas vēstniece Latvijā

Šodien Valmieru apmeklēs Polijas vēstniece Latvijā Eva Dembska, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Dienas pirmajā pusē vēstniece viesosies Valmieras pilsētas pašvaldībā, lai iepazītos ar Valmieras attīstības perspektīvām, kā arī pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku (“Valmierai un Vidzemei”), domes priekšsēdētāja vietnieku Ričardu Gailumu (“Valmierai un Vidzemei”) un Attīstības pārvaldes vadītāju Elīnu Leimani. Valmieras pilsētas pašvaldībai Polijā ir sadraudzības pilsēta Zdunska Vola, tāpēc tikšanās ar vēstnieci būs iespēja veidot ciešākas sadraudzības saites, meklējot jaunas iespējas iesaistīties kopīgos sadarbības projektos.

Pēc vizītes pašvaldībā vēstniece dosies uz Valmieras Drāmas teātri, kur paredzēta neliela ekskursija un tikšanās ar Valmieras Drāmas teātra valdes locekli Evitu Ašeradenu. Tāpat plānots, ka SIA “Valmieras Namsaimnieks” valdes priekšsēdētājs Valdis Jēgers iepazīstinās vēstnieci ar daudzdzīvokļu namu siltināšanas projektiem.

Savukārt, lai iepazītu Valmieras sporta infrastruktūras attīstības vīziju, jaunā peldbaseina būvniecības procesu, kā arī apsvērtu turpmākās sadarbības iespējas, vēstniece tiksies ar SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” valdes locekli Zigmundu Ezergaili.

Vizītes izskaņā vēstniecei paredzēts Valmieras muzeja apmeklējums un tikšanās ar Valmieras muzeja Vēstures nodaļas vadītāju Ingrīdu Zīriņu. Pēc tam plkst.16 gaidāma izstādes “Poļu fotogrāfu devums fotogrāfijas attīstībā Latvijā” noslēguma prezentācija, kur aicināti piedalīties arī mediju pārstāvji.

Mediju pārstāvji sev interesējošus jautājumus ar Polijas vēstnieci Latvijā varēs pārrunāt pirms izstādes noslēguma prezentācijas plkst.15.45 Valmieras muzejā.