Ziņas

Sabiedrība

Valmierā viesosies Ekonomikas ministrijas pārstāvji

5.martā un 6.martā Valmierā viesosies Ekonomikas ministrijas delegācija valsts sekretāra vietnieka Raimonda Aleksejenko vadībā, lai pārrunātu būtiskākās sadarbības un attīstības veicināšanas ieceres, kā arī iepazītos ar pašvaldības kapitālsabiedrību īstenotajiem investīciju projektiem un uzņēmējdarbības vidi Vidzemes reģiona lielākajā pilsētā, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Vizītes laikā Ekonomikas ministrijas pārstāvji tiksies ar Valmieras pilsētas pašvaldības un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona nodaļas vadību, lai diskutētu par pilsētas attīstības plāniem un iespējām, valsts atbalsta programmām uzņēmējdarbības veicināšanai un citiem jautājumiem. Tāpat Ekonomikas ministrijas pārstāvji apmeklēs lielākos Valmieras uzņēmumus, Valmieras tehnikumu, Vidzemes Augstskolu un biznesa inkubatoru. Delegācija SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” iepazīsies ar peldbaseina būvniecības ieceri, kā arī vizītes gaitā izzinās Valmieras pieredzi daudzdzīvokļu māju siltināšanā.

“Ir gandarījums par plašo Ekonomikas ministrijas vizīti Valmierā, jo efektīvai publiskā sektora darbībai ir nepieciešama cieša sadarbība iestāžu un institūciju starpā, sadarbība starp nacionālā un reģionālā līmeņa pārvaldi. Tikai kopīgi veidojot programmu nosacījumus, izstrādājot attīstības plānus un ieklausoties uzņēmēju viedokļos, kā arī pašvaldību redzējumā par pilsētu un novadu attīstību, spēsim nodrošināt vispusīgu valsts izaugsmi, sasniegt nospraustos mērķus, efektīvi attīstīt uzņēmējdarbību un piesaistīt investīcijas, tādējādi kopumā paaugstinot dzīves kvalitāti reģionos,” atzīmējis Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks (“Valmierai un Vidzemei”).

Aleksejenko darbu Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieka amatā uzsāka šī gada 25.februārī un Valmieras apmeklējums ir viņa pirmā reģionālā vizīte.

LETA