Ziņas

Kriminālziņas

Valmierā velosipēda vadītājs saduras ar braucošu lokomotīvi

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 55 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi, kur divos no gadījumiem ir divas cietušas personas, viens bojā gājušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā sēdušies divi velosipēdisti un viens mopēdists. Noformēti 62 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 25 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

27.maijā pulksten 18:18 Valmierā, Gaides ielā, kāds 1983.gadā dzimis vīrietis vadot velosipēdu, nebija pietiekami uzmanīgs šķērsojot dzelzceļa sliedes, kā rezultātā notika sadursme ar braucošu lokomotīvi. Notikuma vietā bojā gāja velosipēda vadītājs. Policija skaidro negadījuma apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

27.maijā pulksten 07:40 Cēsu novadā, Cēsīs, Ata Kronvalda un Vaives ielu krustojumā, kāds vīrietis vadot automašīnu “TOYOTA” nedeva ceļu pa galveno ielu braucošam velosipēda vadītājam, kā rezultātā notika sadursme, cieta velosipēda vadītājs.