Ziņas

Izklaide

Valmierā uzstāsies Sergejs Jēgers

Valmieras Kultūras centrā 9.oktobrī plkst.19 notiks koncertuzvedums “Orlando teiksmainā dzīve”, kurā piedalīsies Sergejs Jēgers (kontrtenors), Jolanta Strikaite (soprāns), Agnese Kanniņa-Liepiņa (baroka vijole), Jānis Stafeckis (kontrabass), Vladimirs Kudrins (ģitāra) un Karina Bērziņa (stāstniece).

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna, koncertprogrammā skanēs Antonio Vivaldi, Georga Frīdriha Hendeļa, Klaudio Monteverdi, Džulio Kačīni, Antonio Lotti skaņdarbi.

“Orlando teiksmainā dzīve” ir aizraujoša muzikāla novele par Venēciju 18.gadsimtā skaistas mūzikas skanējumā. Ar lepnumu par itāļu operas kārto šūpuli Venēcijā, ar Sv.Marka katedrāli un Dodžu pili fonā, ar karnevāla spožumu, ar neizbēgamajām intrigām un mīlas pārdzīvojumiem, ar lagūnu noslēpumaino viļņošanos nakts stundās un slēpšanos masku aizsegā koncertuzvedumā tiks stāstīts par dzīvi Venēcijā, kurā liela loma bijusi mūzikai. Stāsta centrā neapšaubāmi ir viņš – neparasti augstās balss īpašnieks Orlando, kam dzīve sagādājusi tik daudz ciešanu un laimes.

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs, finansiāli atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.