Ziņas

Izklaide

Valmierā uzstāsies rokgrupa “Pērkons”

4.maijā plkst.19 Valmieras Kultūras centrā notiks rokgrupas “Pērkons” koncerts, kas veltīts Latvijas neatkarības atjaunošanas 25.gadadienai.

Kā aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna, koncertprogrammā skanēs grupas populārākās un iemīļotākās dziesmas.

Rokgrupa “Pērkons” izveidota 1980.gadu sākumā. Tā bija viena no 1980.gadu populārākajām un skandalozākajām grupām Latvijā, tās darbība padomju laikā divas reizes tika aizliegta. Sākotnēji grupa spēlēja divus dažādus mūzikas stilus – gan instrumentālo klasisko mūziku, gan smago roku. Dažas no grupas populārākajām dziesmām ir “Slidotava”, “Pie baltas lapas”, “Gandrīz tautasdziesma”, “Mana dienišķā dziesma”, “Labu vakar”, “Balāde par gulbi” un “Mēs pārtiekam viens no otra”, kas uzvarēja 1989.gada “Mikrofona aptaujā”. 2014.gadā grupa saņēma “Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu 2013” par mūža ieguldījumu.

Šobrīd grupas sastāvā ir Juris Kulakovs (taustiņi), Juris Sējāns (bass, vokāls), Leons Sējāns (solo ģitāra), Ieva Akurātere (vokāls), Raimonds Bartaševics (vokāls) un Ikars Ruņģis (sitamie instrumenti).

Koncerta apmeklējums būs bez maksas.

LETA