Ziņas

Kriminālziņas

Valmierā, uzlaužot garāžas durvis, nozagts liels skaits apavu

Vakar Valmieras policijā saņemta informācija, ka Brenguļu ielā garāžu kooperatīvā, atlaužot kādas garāžas durvis, nozagts ievērojams skaits dažādu apavu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Sintija Virse.

Kā policijai pastāstīja cietusī 1954.gadā dzimusī sieviete, apavi bija paredzēti tirdzniecībai un tika uzglabāti garāžā.

Valmieras kriminālpolicijā par notikušo zādzību sākts kriminālprocess un tiek noskaidroti visi zādzības apstākļi.

Pēc policijai sniegtās informācijas, zādzība, iespējams, notikusi laika posmā no 17.februāra līdz 5.martam, tādēļ pastāv iespēja, ka zagto preci plānots vai jau mēģināts realizēt. Policija lūdz pievērst uzmanību nelikumīgas tirdzniecības gadījumiem – kad privātpersona uz ielas piedāvā iegādāties apavus par, iespējams, zemāku cenu, nekā tie nopērkami veikalā.

Ja iedzīvotāji pamana šādus gadījumus vai personas, kuras piedāvā “no rokas” iegādāties apavus, viņi tiek lūgti informēt Valmieras policiju pa tālruni 110. Vienlaikus policija aicina atsaukties arī zādzības aculieciniekus un cilvēkus, kuru rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu izmeklēšanas gaitu.

LETA