Ziņas

Uzņēmējdarbība

Valmierā tūrisma uzņēmēji atskatīsies uz aizvadīto vasaras sezonu

Šodien Valmierā norisināsies Valmieras un apkārtējo novadu tūrisma veicināšanas konsultatīvās padomes sēde, aģentūru LETA informēja Valmieras Tūrisma informācijas centra tūrisma projektu vadītāja Aiga Akmentiņa.

Sēdes laikā Valmieras pilsētas, Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novada pārstāvji kopā ar uzņēmējiem izvērtēs aizvadīto vasaras sezonu tūrismā un diskutēs par tūrisma attīstības iespējām galamērķī, jaunu piedāvājumu izveidi un kopīgām aktivitātēm, lai veicinātu tūristu skaita pieaugumu un ceļotāju uzturēšanās ilgumu galamērķī, kā arī dalīsies ar labās prakses piemēriem.

Valmieras Tūrisma informācijas centra (TIC) galvenā tūrisma projektu vadītāja Anita Tīlena sniegs atskatu par 2016.gada vasaras tūrisma sezonas spilgtākajiem notikumiem, Valmieras TIC un tūrisma vortāla “visit.valmiera.lv” apmeklējuma statistiku vasaras periodā.

Sēdes apmeklētāji tiks iepazīstināti arī ar šobrīd plānotajiem 2017.gada pasākumiem un tūrisma projektiem Valmierā. Savukārt par aktualitātēm Kocēnu, Beverīnas un Burtnieku novadā informēs novadu pārstāvji – Kocēnu novada pašvaldības projektu un tūrisma speciālists Viesturs Laimīte, Beverīnas novada tūrisma darbu organizatore Santa Paegle un Burtnieku novada Attīstības nodaļas vadītāja Kristīne Auziņa, bet Vidzemes Tūrisma asociācijas (VTA) biroja vadītāja Anna Praliča iepazīstinās ar VTA aktualitātēm.

Sanāksmē plānotas arī pašvaldības pārstāvju un uzņēmēju diskusijas par tūrisma attīstības iespējām, turpmāko tūrisma konsultatīvās padomes darbību Valmierā un tās apkārtējos novados, interesentu iesaisti tematiskajās darba grupās un citiem jautājumiem.

Valmieras un apkārtējo novadu tūrisma veicināšanas konsultatīvā padome dibināta 2010.gadā ar mērķi veicināt Valmieras pilsētas, Burtnieku, Kocēnu un Beverīnas novada konkurētspēju tūrismā reģionālā un nacionālā līmenī. Konsultatīvo padomi veido tūrisma speciālisti, eksperti un uzņēmēju pārstāvji.