Ziņas

Kriminālziņas

Valmierā trīs nenoskaidrotas personas uzbruka kādai sievietei

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 56 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi. Cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi automašīnu vadītāji. Noformēti 54 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes noteikumu jomā, no kuriem 30 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

4.martā pulksten 19:12, Valmierā, Cēsu ielā, trīs nenoskaidrotas personas, uzbruka, kādai sievietei, mēģināja izraut somu no rokas, taču sieviete nav to atdevusi, kad sieviete pakritusi, turot somu, viens no uzbrucējiem somu izrāvis, un metušies bēgt. Rokassomā atradušās dažādas sievietei piederošas mantas (mobilais telefons, dokumenti). Policija skaidro notikušā apstākļus.

1.martā Valkā reģistrēta zādzība. Līdz šim brīdim nenoskaidrota persona, no pagraba koplietošanas telpām nozaga nepieslēgtu velosipēdu. Materiālie zaudējumi vērtējami 320 EUR apmērā. Policija skaidro notikušo. Uzsākts kriminālprocess.

4.martā pulksten 01:50, Cēsu novadā, Cēsīs, “Opel Vectra” vadītājs piedalījās ceļu satiksmē būdams 0,9 promiļu reibumā, kā arī bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Savukārt, Kocēnu novadā, Vaidavas pagastā, Vaidava, policija apturēja “Ford Scorpio” vadītāju, kuram konstatēja 1,85 promiļu reibumu, kā arī satiksmē piedalījās bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Abos gadījumos vadītājiem noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.