Ziņas

Uzņēmējdarbība

Valmierā spriedīs par valsts atbalstu biznesam

Valmieras tehnikumā 11.oktobrī no plkst.11 līdz 15.30 notiks forums “Valsts atbalsta biznesu”, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijas pārstāve Evita Urpena. Pasākuma laikā uzņēmēji varēs saņemt informāciju par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai. Šobrīd uzņēmējdarbības sākšanai un tālākai izaugsmei pieejamā valsts atbalsta apmērs ir vairāk nekā 400 miljoni eiro.

Foruma laikā tiks pārrunātas iespējas paplašināt valsts un uzņēmēju sadarbību, stiprinot uzņēmumu konkurētspēju un aicinot izmantot valsts un Eiropas Savienības fondu sniegto atbalstu. Tāpat Attīstības finanšu institūcijas “Altum”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Centrālās finanšu un līgumu aģentūras pārstāvji stāstīs par pieejamajām atbalsta programmām.

Foruma otrajā daļā tiks organizētas divas paralēlās sesijas par pieejamo atbalstu uzņēmējdarbības sācējiem un uzņēmējiem ar pieredzi, kā arī visiem klātesošajiem būs iespēja dzirdēt katra reģiona veiksmīgu mazu un vidēju uzņēmumu pieredzes stāstus par biznesa veidošanu un attīstību, kā arī valsts atbalsta izmantošanu.

Pasākums noslēgsies ar tīklošanos – stendos būs pieejamas individuālas konsultācijas par atbalsta un biznesa attīstības jautājumiem.