Ziņas

Izklaide

Valmierā skanēs “Kremerata Baltica” stīgu kvarteta “Quattro Baltica” koncerts

10.janvārī plkst.19 Valmieras Kultūras centrā notiks orķestra “Kremerata Baltica” mūziķu stīgu kvarteta “Quattro Baltica” koncerts, aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

Koncertprogrammā skanēs Edvarda Grīga, Pētera Plakida, Ludviga van Bēthovena un Pētera Vaska skaņdarbi. Koncerts norisināsies XXIV Starptautiskā ziemas mūzikas festivāla laikā.

Stīgu kvarteta “Quattro Baltica” sastāvā uzstāsies Džeraldas Bidva no Lietuvas (1.vijole), Madara Pētersone (2.vijole), Santa Vižine (alts) un Pēteris Čirkšis (čells).

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas Valmieras Kultūras centra kasē.

Jau ziņots, ka no 8.janvāra līdz 10.janvārim Valmierā norisināsies XXIV Starptautiskais ziemas mūzikas festivāls, kurā ik gadu piedalās profesionāli mūziķi, mūzikas skolu audzēkņi, absolventi un citi mākslinieki no Latvijas un kaimiņvalstīm. Šogad festivālā piedalīsies solisti Intars Busulis, Kristīne Prauliņa un Latvijas Radio bigbends, “Kremerata Baltica” sīgu kvartets “Quattro Baltica”, mūziķi no Valmieras un citām Latvijas pilsētām, kā arī Tartu bigbends (Igaunija).

LETA