Ziņas

Sabiedrība

Valmierā sāksies pieteikšanās pabalstam mācību gada sākšanai

No 1.jūlija līdz 30.septembrim Valmieras pilsētas pašvaldībā tiks pieņemti iesniegumi pabalstam mācību gada sākšanai, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Pabalsts ir vienreizējs, un to izsniedz dāvanu kartes veidā, kas ir 43 eiro vērtībā.

Pabalstu individuālo mācību līdzekļu un skolas piederumu iegādei pašvaldība piešķir par katru nepilngadīgu skolēnu, kurš apmeklē vispārējās izglītības, arodizglītības vai vidējās profesionālās izglītības iestādi. Tiesības saņemt pabalstu ir Valmieras pilsētā dzīves vietu deklarējušām mājsaimniecībām, kuras Valmieras pilsētas pašvaldības iestāde “Sociālo lietu pārvalde” ir atzinusi par trūcīgām ģimenēm un kam izsniegta to apliecinoša izziņa, tāpat arī mājsaimniecībām, kam vidējie ienākumi mēnesī pēdējo trīs mēnešu laikā uz vienu mājsaimniecības locekli nepārsniedz ienākumu līmeni, kas noteikts valstī spēkā esošos normatīvajos aktos par trūcīgas ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu.

Lai saņemtu pabalstu, Sociālo lietu pārvaldē jāaizpilda iesniegums, kā arī jāiesniedz izziņa no mācību iestādes par to, kurā klasē vai kursā skolēns mācīsies 2016./2017.mācību gadā.

Papildu informācija pieejama, zvanot pa tālruni 64207153 vai 64207140.